Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz sasa134 #102694 üzenetére

    Polo nem hülye ötlet, utoljára vagy 10 éve ültem egyben, azt mindenképpen érdemes lesz megnézni. GTI nem kell, a DSG viszont biztos jó dolog, de nem hiszem, hogy a kisebb motorokhoz is adják. Na, majd rákérdezek. Egy próbát, meg egy látogatást valamelyik nagyobb kereskedésben mindenképpen megér. Mazdához meg úgyis visszajárok, ha máskor nem, kerékcserére, meg az éves szervizekre, a hármast bármikor ki tudom próbálni, de első körben jobb lenne valami kisebb, tényleg tök fölösleges lenne akkora autó egyedül járni.

    mycso: Astra belülről nekem jobban bejött, az tény, hogy így képen nem néz ki sokkal jobban, de volt alkalmam vezetni, a belteréről kimondottan kellemes élményeim vannak. Maga az autó már más kérdés, olyan az egész, mintha egy fürdőkádban ülnél, ráadásul sikerült közel 1,5 tonnára hízlalniuk, és szinte nullára csökkenteni a hasznos ablakfelületeket a szélvédőn kívül mindenhol. :( Ráadásul úgy lett nagyobb az egész autó, hogy belül szinte még kisebb is lett, mint az elődmodellek... Borzalom. Csúnyán elbántak szegénnyel, na. Pedig nekem jó tapasztalataim voltak a G Astrával, szerettem, de a fentiek miatt sajnos szóba sem jött az új autó választásnál.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák