Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skót

    aktív tag

    válasz I_Am #9214 üzenetére

    Értem én, hogy sebességcsökkentés miatt van kint és okkal, csak szerintem nem következetes.
    Ottvan oldalt, hogy 100km/h felett (!!!) 10-20% - 30k erre a 80-as táblánál is 10%-tól már 30k és erről kérdeztem, hogy akkor erre gondolt-e PHérték kolléga és, hogy ennek így nincs értelme (sztem) a 80km/h akkor vagy az 50-100km/h közé eső részbe tartozik, vagy akkor legyen úgy hogy lakter-lakter kív-autópálya.

    De sztem az kicsit furcsa, hogy akkor lakott területen kívül 80-as táblánál lehet menni 20%-al többet azaz 96km/h-át de autópályán meg már csak 88km/h-át...

    Erről a táblázatról mondom: [link] alsó sor %-os oszlop teteje és a 80-as táblánál oszlop.

    Remélem sikerült átadni amire gondolok.

    mod: a táblázat többi része ahogy nézem illeszkedik ahhoz hogy 0-50 --> 30% 50-100-->20% 100+ -->10% csak az a "100+-os résznél 80-as tábla" rész nem passzol a logikába:) (ha csak én nem értem akkor meg valaki sötétítsen fel hogy miért is meg hogyan van az ott)

    [ Szerkesztve ]

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák