Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bubu79 #19120 üzenetére

    én a péntek délutánokat utálom legjobban emiatt... komolyan jól esik ilyenkor egyben hazaérni, mert délután 3-4-5 felé teljesen meghülyülnek már az emberek... mindenki siet ezerrel és jóeséllyel sz@rik mindenki másra... nagyon kevés a kivétel... figyelni kell mindenhol... csaptak már el majdnem úgy is, hogy gyalog sétáltam át az egyirányú utca zebráján és az ellentétes irányból be akart valaki nyomulni a bmw-jével nagy sebességgel... most meg múlt héten történt olyan, hogy át akartam kelni az úton... balra néztem: senki, jobbra néztem, senki... leléptem az útra, amikor látom, hogy jobbról a kisutcából kivágtat valami fickó a suzukijával az ellentétes sávban(!) tőlem balra is le akart lépni az úttestre egy csaj és gyorsan visszahúzta a lábát... a figura ment így "angolosan" kb 100-200métert még és "szabályosan" le is parkolt... (magyar volt a rendszám, azért megnéztem) elfoglalva az úttest kb 1/3-át... (ha nem lett volna padka, akkor a járdára felállt volna, ez tuti...) legközelebb nem leszek rest és lefotózom/kamerázom az ilyeneket...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák