Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AcCEsS

    senior tag

    válasz Vesa #68030 üzenetére

    Értem a jelzésed, de sajnos nekem az ilyen lakásfelújítási/eladási projektekre sincs lehetőségem és tehetségem. Viszont, már most, kezdőként is megtapasztaltam, hogy kis odafigyeléssel (és valószínűleg a kezdők szerencséjével) a kriptopiacon képes voltam 5-6% hozamot is realizálni pár óra vagy 1-2 nap alatt, ami simán felülmúlja a MÁP+ éves(!) hozamát, és ezt a "bevételt" a kripto, ugyebár valutában teszi! Jelenleg ez a fajta tanulás/kísérletezés volumene az államkötvényeim értékéhez képest elenyésző, és ez eléggé frusztrál, mert a forintban tartott megtakarítást önmagában veszteségnek élem meg, ami lehet, hogy hülyeség, de a fucked országunk és Európa pénzügyi jövőjét kizárólag pesszimistán vagyok képes értékelni, legalábbis az 1-3 éves időszakra vonatkozóan. Talán ez ügyben az az érzet motivál, hogy már nem vagyok egy mai "bika" :) (ma van egyébként a sokadik szülinapom 50+), és ami anyagi forrást az életem "B-oldalának" fenntartására szántam, amiért áldozatokat hoztam és megszenvedtem, most veszélyeztetve van, gyökér politikusok, elvakult idióták és számomra nem értelmezhető/felfogható folyamatok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Új hozzászólás Aktív témák