Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzGee

    aktív tag

    válasz Dare2Live #101549 üzenetére

    Ide is bemásolom, IB update az ETF-ek korlátozásáról és a TBSZ-ről

    Nem értem, miért van magyar operáció, ha indiaiaknak kell elmagyarázni, hogy mit csesztek el már megint. Az adózással ugyanez volt, aztán a NAV-nak én magyarázhattam el "támogatói eljárás" keretében, hogy az IB mit baszott el meg mit nem küldött el időben
    Rohadtul frusztráló be kell vallanom
    Visszasírom a UK-t,
    Egyébként a +36 80 088 400 Toll-Free számon elértem magyar ügyinézőt, Bálintot (szerintem kb ő lehet az egyetlen, mert csetelni is vele cseteltem), tudnak a problémáról, nem tudja mikor lesz megoldás és az sem biztos hogy fel fogják oldani a korlátozást korábban, mint hogy az adózás részt kidolgozzák, szóval lehet még hetekig nem lehet kereskedni
    A TBSZ-t a hétre mondta, de ígérni nem tudott semmit, mondtam neki, hogy 2 éve is ez volt a szöveg, erre nem tudott mit mondani
    Elvileg ha lesz TBSZ ott nem lesz ezekre az ETF-ekre korlát, mert ott nincs forrásadó vonási kötelezettség, de kérdés, hogy így is lesz leprogramozva a dolog vagy ezzel is szívás lesz
    Hát nem vagyok boldog...
    Innen is elnézést Bálintnak, amiért a hangnemem talán picit idegesebb volt a szokásosnál, de bizony kőkemény forintokat bukok minden nap késedelemmel :R nem irigylem most a sok "elégedett" ügyfél miatt... :B

    If you leave me, can I come, too?

Új hozzászólás Aktív témák