Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz tibi666 #5323 üzenetére

    Amúgy anyámék vennék a járgányt, de ők meghatározták hogy nem lehet nagyköbcentis. (Így lemondtam a 6.5-ös Hummer H1-ről). De mindenképp olyan járgányt keresek ami keveset eszik, mert hosszútávon is járkálgatnék vele. Nem zártam ki a 2.0-es benyásat, de amitó Vw Ventó 1.9-es dieselben ültem, azóta másfelé pörög a világ! Szóval nyomatékos diesel kellene. A benzinesről nem sokat tudok, mármint a diesellel összehasonlítva. A fakormányt úgy is cserélném valami jobbra (nem Tescosra gondolok, hanem minőségi darabra), illetve amúgy is gyorsan izzad a kezem, szóval nállam egy nap a tízszeri kézmosás sem gyakori! A w123-as nem tetszik annyira, inkább mégis a w124-es érdekelne, még 2.0 benyással is, de inkább az legyen! Amg felniket tudok olcsóbban szerezni mint az átlag, tehát nagybáttyám autóbontó tulaj, és ők szoktak külföldről alkatrészelet szerezni. A múlkor is valami 300kg-os fuxos fekete (porigültetett) mercis cigánynak kellett rá Amg felni, és gumival együtt 100 ezres volt az egész garnitura!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák