Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz norbert1998 #65480 üzenetére

    Ezek közül nem kérdés, a Z1c untig elég neki minden tekintetben, a többire voltam kíváncsi vajon megéri e gondolkodni rajtuk. Ezek szerint nem... Z1c most úgyis ultimate bestbuy 72ezerért a fejhallgatóval (persze 2 év hűség havi 5490 ft az előfizetés... de a 72ezret ugye részletben is lehet, 0% thm). Engem mondjuk zavar a kihasználatlan telefonfelület, emiatt jobban tetszik számomra a z3c vagy az alpha, ha már kompakt, viszont nekem szempont lenne a nagy képernyő is a kényelmes videózás miatt. Alpha árából már nagyokat veszek, z3c max a Lumia 930-al vetekszik árban. Sima Z3-nál meg megint a kihasználatlan terület akadályoz, viszont ott az IP68... lehet az lesz végül, és vége a szenvedőzésemnek. :DDD

    Pláne, hogy minél előbb beruháznék már valamibe... vége az előfizumnak, mai nap kártyás előfizetésre váltottam, és kötelezően fel is töltették a kártyámat 3 ezer Ft-tal, és mondták ehhez jár 40 mb - lol - net. Ennek ellenére 0 Ft az egyenlegem, nincs internet, szóval hétfőn kapnak a fejükre... :((( Telenor...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák