Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Rain

    senior tag

    Sziasztok!

    G2 minit vettünk Assszonynak, egy kis vélemény róla:

    -teljesen meg vagyunk elégedve a képességeivel. Az alacsony felbontás ellenére a képe nagyon szép, szerintem annyira jól lett kalibrálva, hogy nem feltűnő a HD felbontás hiánya. A rendszer hasít, nem röccen meg, szépen fut több program is egyszerre a memóriában. Az LG saját appjai használhatóak és igazán kellemesek.

    -a koppintásos feloldás és zárás zseniális.

    -a kamera bőven jó, semmi extra, de egész jó képeket csinál, Fészbúkra meg ide-oda tökéletesek!

    -a zenei odalra nem lehet panasz, jól szól, telefonálás közben szuper a hangminőség.

    Az értesítési LED hiánya egyelőre nem zavaró, tettünk fel progit, ami a képernyőn kijelzi, ha valami történik, ezzel együtt az akksija nagyon sokáig bírja még így is, átlagnál jobban szerintem. (facebbok,messenger, viber és a no led progikkal, amik szívják azért szépen)

    Az autómata fényérzékelő hiánya sem zavaró, mivel az akksi jól bírja, így mindig 60%-on van, ami sötétben nem égeti ki a szemem, nappali fényben meg szuperül látható. Ha tűző napra megyünk, akkor meg 2mp alatt az értesítési sávot legörgetve feljebb tolom a fényerőt.

    Röviden ennyi. Szerintem jó kis középkategóriás gépezet, én is elfogadnám!
    Írom ezt és a fentieket úgy, hogy egy éve NEXUS 4 tulaj vagyok, tehát egy, még mai szemmel is kiváló telefonhoz tudom közvetlenül hasonlítani.

    üdv.

    "Nincs megállás"

Új hozzászólás Aktív témák