Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz artiny #64111 üzenetére

    Az E3 szerintem felejtős: nagyon valószínűtlen, hogy kap akár egy frissítést is, és a kijelzőmérethez képest nagyon nem ergonómikus... Valamint a Sony kijelzői eddig nem vették fel a versenyt a konkurenciával, főleg nem ebben az árkategóriában.
    L70 mellett szól az üzemidő, de ennek a leggyengébb a hardvere és nagyon kevés a 4GB tárhelye, ezt sem venném.
    Ace 4 előnye a korszerű hardver, és az, hogy a három körül ez kapja meg legnagyobb eséllyel az Android 5.0-át, valamint talán ennek a legjobb a kijelzője (nekem tetszik az SAMOLED :B ).
    Szóval szerintem az Ace 4-gyel jársz a legjobban.

    (#64118) defter
    Az, hogy milyen android van rajta, nagyban befolyásolja, hogy mennyire működik megbízhatóan "hosszútávon" (mert ebben a kategóriában lehetnek komoly gondok akár egy év múlva is).
    Szerintem jelenleg az Ace 4 nagyon jó vétel, korszerűbb mint az F6, mondjuk az üzemideje biztos nem olyan jó (SAMOLED kevesebbet fogyaszt, de kisebb az akksi is).

    Neked is az Ace 4-et ajánlom, másodikként meg az F6-ot (ez utóbbinál viszont ne számíts rá, hogy a gyártó még frissíteni-javítani fogja az OS-t).

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák