Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kanzel

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most szeretnék egy új telefont venni. Az első "okostelefonom" lesz, de a környezetemből adódóan nem teljesen "Idegenek" számomra.
    Ritkán cserélgetem a telefonjaim ezért szeretnék valami új de értékálló telefont ami, használható lesz 2 év múlva is.
    Árkategória: kb. 60000Ft szánnék rá de +/- 15E. még talán belefér. Részletre szeretném venni.
    Most telenoros vagyok (flotta csomag) szóval így náluk vásárolnám a készüléket.
    Androidos telefont képzeltem el, mert talán számomra ehhez az op. rendszerhez érhető el a legtöbb dolog.
    Mire használnám? Legfőképpen a telefonáláson/smsezésen túl böngészésre/fényképezésre/zenehalgátasra. És esetenként játékra.
    Fontos számomra még hogy kb. 4 inch körül legyen, esetleg "4,3" a "4,5"ösöket már nagyon nagynak találom, de lehet ez csak a szokatlanságból adódik.
    Eddig egy Sony xperia P-ben gondolkodtam, ez szinte teljesen megfelel számomra, (kiv., hogy a 2 magos proci mellé egy 1305 mAh-es akut. és emiatt némi félelmem van de lehet, hogy alaptalan)

    Szóval mivel nem vagyok tájékozott a piacon, fordulok hozzátok! "Melyik okostelefont vegyem?" :)

Új hozzászólás Aktív témák