Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    Üdv,

    Ti milyen kizárólag androidos készüléket (tehát 520 kizárva) vennétek tini fiúnak és lánynak? Inkább függetlent esetleg 30-ast. Játék, zenehallgatás, internet főleg. Kamera az annyira nem fontos, de azért számítsuk bele. A cél minél kevesebb pénzkiadás, cserébe minél jobb készülék. Ár/érték aránya jó legyen. Én személy szerint az ACE 3 LTE-re gondoltam, de ha tudtok olcsóbban jót kiváncsian várom az ötleteket. Úgy tudom, ebből függetlent célszerű inkább venni, hogy a szolgáltatói dolgokkal ne terheljük feleslegesen. Ha meg már függetlent, akkor olyan helyről, ahol gyártói garanciát adnak, nem boltit. Esetleg van erre ötletetek, honnan célszerű megrendelni, ahol gyártói garanciát adnak és megbízhatóbb? Örülnék annak is ha valaki esetleg leírná a tapasztalatait a készülékről (a fórumába még nem megyek, mert általában ott elfogultabbak az emberek). :) Például mennyire alkalmas navigálni, kijelzője gáz-e, nem túl halk, SoC mennyire teszi dolgát ha játszunk rajta, mennyire fagy, laggolás, röccenés, akksi nem merül-e túl hamar, van-e valamilyen jellemző tipushibája? Esetleg egyéb készülékre ötlet?

    Köszönök mindenféle segítséget!

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák