Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaskotamass

    csendes tag

    Üdv! :DD

    A lehetetlent keresem! :C :Y :C

    Volt már: Nokia E51, E52, N8, Lumia 800, Sony Xperia Ray, Xperia Mini, Xperia P, Xperia S, majd jött a Samsung Pixon, Galaxy Mini, Galaxy S2, S4 mini....(és még mások is, de arra nem emlékszem...) :DDD :K :B :K :DDD

    Pillanatnyilag S2 i9100-am van, de el szeretném adni, mert unom, és nagyobbra váltanék! (inkább tudásban, mintsem kijelzőben)

    - Árkategória?
    80.000Ft-nál többet nem szeretnék adni a telefonért, abban az esetben ha ÚJ! használtért 60.000Ft-nál többet nem szeretnék...
    - Használt vagy új
    Rengeteg használt telefonom volt már, igaz, szinte egyikkel sem volt gond, de 2 év után kezdenek előjönni a hibák...szóval inkább ÚJ!, de ha garanciális, jó állapotú használt van, az is megfelelne...
    - Hol vennéd meg?
    - független szaküzletben, vagy a neten valahol, sosem tudom mikor változik az előfizetőm, így inkább függetlent szeretnék!
    - Hosszú vagy rövid távra?
    hosszú távra szeretném venni, mert jó időre nem akarok foglalkozni vele...
    - Mire használnád?
    van, hogy csak telefon-sms, van hogy internet órákig, nagyon ritkán játék, skype, fb, viber....chatelés.... (szokásos) de annál kicsit több, mert általában a gyárin kívül kb 40-50 program van a telefonomon (nyilván van akinek több, de én alkalmanként ezeket használom)
    - Operációs rendszer?
    mivel volt már Windows phone, ami nem nagyon jött be, mivel kevés program van hozzá, így az kilőve, iOS sosem volt mert nem gondolom úgy hogy egy iPhone tudna annyit (vagy többet) nyújtani, mint az android...de ha tévedek GYŐZZETEK MEG!....így egyelőre maradok az ANDROID mellett, mint eddig kb mindig...
    - Milyen kialakítású telefont keresel?
    4,5"-nál nagyobb nem érzem h kéne, pedig nagy a tenyerem, de utálom 2 kézben fogni, mint a csajok a 6"-os szarjukat....szóval egykezest szeretnék mindenképp, mint az S4 mini, és az S2....Lumia 800....kb ezek jók szerintem....

    Ezeken kívül, amit el tudok mondani, hogy szeretném ha benne lenne...: :))
    - 2 mag (legalább 1,2GHz magonként),
    - 1GB RAM legalább, de nyilván a több az jobb,
    - Belső memória legalább 8 GB, de minél több annál jobb,
    - kijelző felbontására szerintem a 480x800 px tökéletes, (ha nagyobb nyilván többet fogyaszt)
    - előlapi kamera legyen, néha jól jön, legalább 1 MPx
    - hátlapi kamera legalább 8 MPx, mert ki nem szereti a szép éles képeket, én meg szeretek fényképezni, persze nem komolyan, mert ahhoz nyilván gépet vesz az ember, csak úgy hobby szinten, minden ami tetszik...
    - videófelbontás értelemszerűen fullHD 1920x1080 px 30fps
    - WiFi, 3G, GPS, Bluetooth, Jack, MicroUSB...tehát a szokásos...és az LTE sem hátrány,
    - ami számomra nagyon fontos, az az akkumulátor, ami jó lenne ha bírna LEGALÁBB 2 teljes napot masszív használat mellett, értelemszerűen minden külső töltő, meg "napelemes applikáció" nélkül :)
    - a másik fontos, hogy ne az a "kicsúszik a kezemből, leesik és 100felé törik" fajta legyen, szóval némileg bírja a strapát is, a cseppálló, vízálló és ütésálló telefon, már maga lenne a mennyország, ha megfelel a fentieknek! :)

    Nevessetek és tervezzetek velem ilyen telefont! :) :DD :DD

    Aki tud segíteni, írjon, vagy küldjön hasonló típusú és árfekvésű telefonról infót. Elég a neve is! :K :K
    HELP ME! :R

Új hozzászólás Aktív témák