Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz agabe #34198 üzenetére

    Azzal kb 5 ora hasznalat jon ki egy feltoltessel...

    Mondjuk hetfo este ugy kezdtem, hogy feltoltottem, es meg akkor hasznaltam, webre, installra, real racingre, szoval meg akkor lement 89%-ra. Csutortok estere lett 29%, szoval napi 20%-kot fogyasztok. Az 5 ora realis, ha azt is hozzatesszuk, hogy plusz 5 nap keszenlet, szoval osszesen 5 nap napi 1 ora hasznalattal, szerintem az nem olyan rossz. Foleg, hogy ebben nemcsak webezes/videozas van, hanem navi is, ami gondolom tobbet fogyaszt. Nyilvan le lehet meriteni egy nap alatt is, teszt szerint is 9:47 webezest bir osszesen. Elotte ace 2 volt, annal tobbet bir, illetve xperia sp-vel versenyeztettem, ugy tunik, hogy annal is.

    kodmen: Egyelore teljesen elegedett vagyok, mint fent irtam ace 2 volt elotte, van amugy egy nexus 7 meg itthon (2012-es), illetve egyeb gyengebb telefonok, ez a leggordulekenyebb eddig, nem volt eddig semmilyen fagyas/ujraindulas. Mondjuk egyik szempont volt, hogy ebben 1.5 GB ram van, ez erzodik is az 1 GB-hoz kepest. Amugy 2 GB-os negymagost akartam, de nem birtam ertelmeset talalni, mert vagy 200k, vagy nincs gyari gari, vagy nem aruljak (es ezert nincs gyari gari).

Új hozzászólás Aktív témák