Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz w333 #28440 üzenetére

    De bizony hogy van. Nagyon ott van az a teló, és cserébe a brutál üzemidőért cserébe (de mellette egész jó teljesítmény és nagyon tuti kialakítás) le is mondanék róla hogy a jelenlegi legtutibb legyen.
    Csak most nem volt egyben annyi pénzem :( így nekem kiesett a P780, pedig ha most lett volna 60 a számlámon akkor tuti azt veszem.
    Én egész biztos vagyok benne hogy sokkal többet ér ha egy teló kevesebbet tud de azt sokáig stabilan, mintha sok mindent tudna de ááá nem kapcsolom be mert merül az akku... ááá ezt sem mert ez is meríti. Akkor hiába a nagy tudás. Madzagon használva meg akkor már veszít a telefon jellegéből.
    Ennek ellenére most a pénzhiány miatt én is egy szolgáltatói részletest (SP) várok épp - csak jönne már a futár - és remélem azért viszonylag jó üzemideje lesz.
    De ha egy hosszabb utazás, vagy kirándulás alatt nem tudja azt a bekapcsolt képernyővel levő üzemidőt produkálni amit várok, akkor le fogom cserélni egy P780-ra az tuti, hiába lesz sima futású és erős a vas benne.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák