Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomajdon

    aktív tag

    Sziasztok! Eddig még soha nem kellett segítséget kérnem telefonnal kapcsolatban, de most tanácstalan vagyok. :) Szeretnék új telefont venni, már ki is néztem, hogy az LG L9 lesz a következő, de a fórumot elolvasva rájöttem, hogy még várok vele. A másik válaszottam az xperia L, de a virtuális gombsor, a kijelző felbontása és a formája nem annyira tetszik.
    Leírom, hogy mik a szempontok:
    - az ár max 70-80 között (t-mobile-nál venném, vagy ha tudtok jó boltot, ahol gyári garanciás függetlent árulnak, akkor ott)
    - a kijelző mérete 5" alatt legyen, a felbontása lehetőleg 480x800-nál ne legyen kisebb, de még az is határeset
    - leginkább netezésre használnám, de legyen min. kétmagos, mert ha van egy jó játék, akkor nekem ne akadozzon, a ram min. 512 mb de legjobb az 1 gb
    - legyen normálisan összerakva, mert most már végre szeretném, ha nem évente kéne váltogatni a telefonjaimat, hanem kibírná sokáig (ez igaz a hardverre is, tehát ne olyan legyen, hogy antutuban 2000 pontot ér el)
    - fényképezője mindegy (facebook fotókhoz mindegy), de ha van rá esély, 5MP-nél ne legyen kisebb
    - akksija lehetőleg bírjon ki egy napot 2-3 órás kijelzőhasználattal (sok netezés, néha játék)

    Röviden ennyi jutott eszembe, ha azt mondjátok nincs ilyen telefon az se baj :))

Új hozzászólás Aktív témák