Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoryBreaker

    aktív tag

    Sziasztok,
    Most már kellene 1 kis segítség, mert elvesztem a telefonrengetegben.
    telefont kéne vennem.....
    Örülnék ha ajánlanátok a specifikációk alapján valamit...

    - Árkategória. max 300
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, 3 max 4 év (az S6, meg az S10 bírta / bírja bőven...)
    - Mire használnád? Játékra nem, fotó fontos, böngészés, youtube, alap dolgok
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Tök mind1.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? iPhone13-nál ne legyen kisebb. Igazából min. a 6.4 lenne optimális.

    iPhone 13-n gondolkodtam, de annyi pénzt nem adok olyan telefonért, aminek ilyenek a specifikációi (nincs touch id, szar a képfrissítés, stb...)

    Ami kéne:
    Touch ID, Face ID, adaptív képfrissítés nem ártana, viszonylag nagy akku, valami IP védettség legyen, legalább fröccsenő víz ellen. Jó lenne normális üveg elől, hátul. Bővíthetőség nem kell, dupla sim nem kell, 128G tárhely elég. Ha android, azért minimum 6-8 G ram kéne. Hogy néz ki, nem érdekel. Ettől a nincs hozzá töltő, szét megyek, de mostanság ez a divat.........

    Amire gondoltam:
    - Oneplus de félek tőle, mert ritka, nem tudom mernék e venni.
    - Xiaomi mi11 de félek tőle mert xiaomi meg miui, nem nagyon szeretik mert állítólag szar, bár nem tudom miért, minden szart beszél mindenki, anélkül, hogy próbálta volna.
    - Galaxy s21 FE, de milyen már ennyi pénzért, hogy műanyag a hátlap.....

    Mennyi gondom bajom van mi? :D

    Köszi, ha ajánlatok valamit.

    Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

Új hozzászólás Aktív témák