Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Sziasztok!

    Vagyok bajban. A múlt heti nyaraláson beázott a P9-esem. Ma voltam a helyi szervizben, ahol ultrahangos tisztítást nem vállaltak, de elmondta a szervizes srác, hogy ha valami 'megment benne, akkor az alaplap cserét jelent, ami 30-40k környéke, azaz ez esetben gazdasági totálkárnak minősül az eset. Beadtam egy másik szervizbe tisztításra, 4k-t megér, hátha mégse kellene új telefont vennem, de nem sok esélyt látok rá.
    Na, de a lényeg. Ha mégis vennem kell valamit, akkor max. 100k-ig tudok elmenni. A P9-essel maximálisan meg voltam elégedve, nem volt belassulás, szépen tette a dolgát, tűrhető képeket lőtt, a mai szemmel kompaktabb mérete is pozitívum volt, meg alapvetően tetszett a szögletes kinézete, nem csili-vili hátlapja.
    Összefoglalva, hogy milyen telefon lenne ideális:
    - új és használt is szóba jöhet (utóbbi esetén, azért jó pár hónap gari nem ártana)
    - főkamerája legyen tűrhető, legalább olyan minőségű, mint a mostani P9-esem
    - belső memóriájában lehet meg tudok barátkozni a nem bővíthető és 64 GB-tal
    - az aksija egy húzósabb napot bírjon ki
    - ár, amit már említettem: 100k
    - AMOLED-et jobban preferálnám

    Eddig használtak közül, ezeket láttam 70k környékén: Xiaomi MI8, Mi Mix 2S (IPS-es),
    Újonnan van akcióban: P20 64 GB 100k-ért és Mi mix 2S 95k-ért.

    A MI8 szimpatikusnak tűnik, ahogy látom, tűrhető képeket lő, csak a notch és a nem bővíthetősége nem tetszik, de lehet mégis ez lesz a befutó. De, mást is meghallgatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák