Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechData

    tag

    Sziasztok!
    Szeretnék 70ezer forint értékben Androidos okostelefont venni....előfizetés nem játszik nálam.
    Jelenleg egy Nokia E51-es telefonom van amit már 4-éve használok,mai napig flottul müködik,de már szeretnék beújjitani...maradna másod telefonnak.

    Ami legyen benne:
    - 4 col körüli kijelző (de lehet nagyobb is,de a 4 col nagyon kényelmes az én kezemben)
    - 1 GB ram
    - 1 GHz vagy a feletti órajel (kétmagos)
    - 5 mpx-eles kamera (720p)
    - 480x800 illetve a fölötti kijelző
    - ICS vagy JB
    - Android
    - Micro SD bővíthetőség

    Ami nem fontos:
    - GPS
    - Nem vagyok egy telefonálgatós és sms-ező tipus

    Ami fontos:
    - Netezés (pl. hirek,email,facebook,youtube)
    - Stabil legyen (újraindulás, fagyás ne legyen)
    - Zenehallgatás (főleg)
    - A kamerázó és fényképező képességei a telefonnak azért az elvárható szintet hozza (Instagram progi mellé kellene egy jó kamera)
    - A játékok jól fussanak rajta (lehetőleg röccenésmentesen, mármint a komolyabbak pl. GTA)
    - HD videók lejátszása ne okozzon neki problémát, Full HD videó nem annyira fontos nekem
    - Tehát multimédiában legyen erős a készülék!!!
    Persze ezek nem kőbe vésett szavak, mindenki véleményét szívesen meghallgatom!

    Én a Samsung Galaxy S3 minire gondoltam....jelenlegi ára ujjonta 70.ezer huf körül van.
    Azon agyalok még,hogy ha várnák egy hónapot és piacra dobnák az S4 -est (április közepe táján érkezik) akkor úgy gondolom hogy az S3 mini ára le esik 60.ezer huf környékére.
    Kiváncsi vagyok ti mit ajánlottok nekem ill. mit tanácsoltok. Hozzászolásotokat előre is köszönöm.

    LG G Flex 2 (Titan Silver)

Új hozzászólás Aktív témák