Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiralytom

    aktív tag

    válasz kiralytom #113953 üzenetére

    Ma először elmentem élőben megnézni a kínálatot 2 üzletbe is. A mai forgalomba lévő telefonok nekem mind tepsik a maguk 5,2 colljukkal. Túl nagyok számomra (ízlések és pofonok). treborna javasolta a redmi 4x-et , de amíg nem látom élőbe , nem fogom a kezembe nem merek belevágni. 4,7-4,8 coll körül manapság már nincsenek készülékek? Használtak között valami tipp mit keressek?

    újak között dob olyat az arút kereső oldal, hogy Galaxy a3 2017 és Alpha (ez utóbbi borzalom), de a Samsungokkal már tele a hócipőm (tudom ,sok a kritérium)

    Sziasztok
    Javaslatokat szeretnék kérni telefonvásárláshoz lehet használt is, új is. max 50eFT lenne rá. Szeretnék jó képeket csinálni, egyébként átlagfelhasználó vagyok, sok böngészés , chatelés , játék kevés, navigáció viszont alkalomadtán szokott kelleni. Android lehet csak, mert iOS esélytelen, iphone 6 alatt nem annyira foglalkoznék az apple-el.
    Gyors zökkenőmentes felhasználói élményt szeretnék , akku is bírja a kiképzést.
    Jelenleg Samsung S3 -am van. Amiket újként találtam ebben az árkategóriába az a Honor 7 lite/5c

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák