Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa134

    addikt

    Sziasztok,
    relatíve nehéz helyzetben vagyok - ugyanis a szüleimnek keresek telefont. 60 felé tartó értelmes és nyitott emberekről van szó, akik használják a technikát (internet, számítógéép - felhasználói szinten biztosan,de persze csodákat nem várhatok tőlük) - de nem tudnak és nincs is szükségük nagyon bonyolult feladatokra. Eddig nem volt touch screen telefonjuk, épp az elhullófélben levő gombos Nokiákat kéne leváltani. Elsősorban telefonálás, sms,fényképezés, talán kis Whatsapp, minimális böngészés. Ennyi a feladat. Én első körben Lumia 800-ra gondoltam, feketét apunak, fehéret anyunak. (én magamnak sosem vennék ilyet, megrögzött BB használó vagyok hosszú évek óta) - elsősorban a nagy ikonok, relatíve egyszerű, nem túl elaprózott menürendszer miatt. Van esetleg valakinek jobb ötlete? Ami esetleg gond lehet, az apukám bitang nagy keze és vastag ujjai - nem tudom, hogy menne az üzenet pötyögése egy Lumia 800-on a "kis" kijelző miatt.A baj az, hogy ajándék lenne mind a kettő, tehát előre nem igen tudom kipróbáltatni velük. Árban kb 60e Ft-ra gondoltam, jah és ugye kettőt szeretnék venni egyből, lehetőleg ugyanolyan típust, hogy a tanulási fázis könnyebben menjen.

    Köszi a segítséget előre is,
    üdv

    Avanti Roma

Új hozzászólás Aktív témák