Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Snoop-y #43335 üzenetére

    Most nem az itt felulreprezentalt autobuzi hulyekrol beszelek, hanem atlag dr franz milka meg frau gertrud hasseroder svejci osztrak nemet videki kisnyugdijasrol, aki harom evente lecsap harmincezer ajrot a kereskedes asztalara, hogy ebbol a legjobbat a fajos derekamra. O pont leszarja, hogy 140-nel hogy terhel be a nagy iven a kocsi segge es be lehetne e rakni 160-nal is vagy akkor mar leesik az utrol. Ot csak az erdekli, hogy a boltba meg misere meg az onokakhoz eljusson. Es erre az ev legalabb 300 napjan jobb egy sima fwd neki, mert kevesebbet eszik, meg kevesebb nyug van vele, meg olcsobb is volt, meg a biztositas is kevesebb. Maximum ha leesik husz centi ho, akkor legalabb nem megy ki istent kiserteni, hogy beessen az arokba, mint a szomszed franzjoseph, aki beszopta az awd mantrat, csak gumit nem vett jot/kanyarodni felejtett el, hanem majd megy ha mar a hokotro eltolta a nagyjat.
    Btw nem vagyok awd ellenes, nekem is volt, imadtam, tenyleg jo nagyon.

    EQMontoya: mondjuk azzal az ISsel mar mas csufsag is megesett ;] kovetkezo talin menjunk megint, mondjuk akkor a negyevszakos gumi lesz fent Kornelka oromere...

Új hozzászólás Aktív témák