Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    Én értem, hogy mindenki kurvára áptudét vilikét kivéve, aki a buszban a felakasztott bőrszíjas szokolon hallgatja a Mária rádiót, de ha van egy technológia, ami garantáltan jobb minőséget és több információt tud nyújtani, mint a meglévő analóg, akkor miért kell a sarokba dobni, mint egy megunt plüssjátékot?
    Én rohadtul unom esetenként mindig ugyanazt a 30-40 kedvencet hallgatni a spotiból, nem akarom mindig az általa sejtett nekem tetsző zenét hallgatni, hanem a rádiót, ahol kapok híreket, infókat, magazinműsorokat. És sokan vagyunk így az autóban, ti nagyon a skála egyik széle vagytok. Plusz nálunk asszony zenei ízlése nem 100%-osan fedi az enyémet, ha beteszek valami szerinte "metált" már megy a sírás hogy ezt ne, pedig még csak nem is hörögnek benne bőrmaszkban :U
    A mobilnet árakat ne hozzuk ide, 7k körül a telekomnál kapsz hálózaton belüli ingyenességet, és 3G netet. Szevasz.
    Oké van céges telenor, ami ingyen van, és ingyenes mindenhova, de ugyanúgy 3-4 GB. És akinek nincs cégese? És mondjuk hűségre vesz telefont mellé? Plusz havi 10-20k!
    Nincs itt ám olyan hawaii...
    Szóval a durva a**yát annak aki lelőtte a DAB sugárzást itthon!

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák