Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N0zer0

    senior tag

    válasz N0zer0 #1578 üzenetére

    Amúgy sem szerettem soha ezt a pH-t. A társasággal nem volt bajom soha (az összeszólalkozások ellenére sem), de a gyomrom kijön a béna gyári avataroktól, a házilag gányolt, funkcióhiányos fórummotortól (pl. nincs előnézet a hozzászólás elküldése előtt, de a szerkesztési idő is csak 5 perc, amiből a legtöbbször kifutok, ahogy most is történt). Nem fogom a jól bevált ABP-t megbolygatni és kapcsolgatni a pH tulajdonosok hülyeségei miatt. Ha nekik ez tetszik, majd akkor fórumoznak és szenvedjenek vele ők, egyék meg, amit főztek.

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    válasz N0zer0 #1578 üzenetére

    "tömör, szakmai, személyileg teljesen semleges megnyilvánuláskra szorítkoznál.": te nézted, hogy melyik topicba írtad ezt?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • válasz N0zer0 #1578 üzenetére

    Drága Barátom2,

    Nem kezeltem le senkit, trollkodástól tökéletesen mentesen felhívtam a figyelmüket valamire, amit jobb, ha én veszek észre, és nem más. Értetlenkedett, ezért pontosítottam. ITT! Nem fenyegettem meg senkit, semmivel, még csak be sem szóltam. A kollégának az a baja fog belőle származni, hogy kiteszik a szűrét. Ha a pH! lapcsalád minden domainje kivétel lenne, akkor nincs gond azzal, hogy melyik szűrő tett be. Mert itt most nem arról volt szó, hogy valami miatt ezen a kivételen mégis átugrott, figyeljünk oda. Próbáltam a lehető legnagyobb szakmaiságot belevinni, volt módja mindenkinek, hogy hasonlóképpen szakmailag és az oldal szabályaihoz illően nyilatkozzon és segítsen másoknak. Én erre az útra akartam lökni a társakat, arról nem teheTEK, hogy bár felismerték magukat és a hibájukat, még azért egy poént ellőttek a káromra. :) Nekem ezzel nincs bajom, jót nevettem.

    PS-hez: annyi a köze, hogy a gombok JS-sel működnek, ezeket pedig ezek a blokkolók simán tudják szűrni. Most (újra) előveszem minden szakmaiságom, hogy újra jó irányba tereljem a témát:
    Lássuk az oldal forráskódjának egy bizonyos részletét:
    <script src="/js/common/forms_ad01.js" type="text/javascript">
    Látható a probléma, Uraim?
    Kiemelem:
    forms_ad01.js
    Egy alap webfejlesztői megoldásnak köszönhetően, miszerint az új verziókat a statikus helyeken (JS, CSS) új fájlnévvel illetjük, hogy a böngésző ne a becachelt régi fájlt töltse be az új helyet, most egy apró, de annál viccesebb trollkodást okozott.

    És akkor jöhet a személyeskedés újra: bántottalak? Ki akartad mindenkivel töröltetni a profilt, én ismét csak felhívtam a figyelmet, hogy ez legalább annyira kétes megoldás, mint ahogy a winuserek le lettek szólva, hogy mindent újra akarnak telepíteni, profiltörlés nélkül. Nekem feltűnt a fórumtárs hsz-a is, hogy krómon sem megy, tehát a valószínűsége, hogy mindenkinél egyszerre ment tönkre az FF és a Króm, alacsony. Ellenben jelezték, hogy az egyik szűrő plugin kikapcsolása megoldja a problémát. Tehát ezen a vonalon ildomos megkezdeni a hibakeresést.

    Ismeretlenül teljesen felesleges nekem esned...főleg az OFF topikban.

    [ Szerkesztve ]

    Tegnap még működött...

Új hozzászólás Aktív témák