Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz jackal79 #56276 üzenetére

    A kollégák kifelejtették a lényeget! Ha valaki kezdő Linuxos és már elkezdett egy csomagkezelési vonalon haladni, tanulgatja a Linux működését, akkor nehéz elképzelni rosszabbat ebben a ciklusban, mint felrakni egy teljesen más csomagkezelést használó disztrót, ha jobb, ha nem.

    Az, hogy mi jobb? Ami működik és tetszik, az a jobb szerintem.

    A Fedora jó disztró, jobb, mint a Mint/Ubuntu. - ezt is le lehet írni, de nem értelmezhető. Frissebb csomagok vannak a Fedorában.... :F Akkor már legyen rolling rendszerű disztró.
    De mitől jobb az, ha frissebb csomagok vannak, kifli ez? Mert a kifli esetében jobb a frissebb, de mi van a szalámival, ott meg az érettebb a jobb! :)

    Most már maradj csak ezen a vonalon, ha meg a Gnome tetszik, próbáld ki a Mate verziót, azt át lehet szabni kicsit gnómosra is. A Cinnamonos változatot ne kutyuld meg a gnómmal. :N
    Szabd át, tüntesd el a panelt, rakj fel dockert, ilyesmi, nagyon át lehet szabni a kinézetét úgy, hogy tuti ez fog tetszeni a legjobban!

    Nézz be ide, mennyire mások az alap parancsok egyes csomagkezelőknél és megérted, miért írtam azt, amit írtam!

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák