Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Na, kipróbáltam olyan hőst (Fizz, Nautilius top), akikkel lehet dmg-elni bőven és bejött.. :P
    Viszont most másért sipákolnék.

    Létezik olyan, hogy egy darab kinézetet sem kapok azok közül, akit mainelek? Mindenkinek van olyan kedvenc hőse, aki skines... Nekem egy kumma darab sem. Csak olyanokra kapok, amelyekkel kb 0 hősismereti pont van. Szándékos ez vagy csak a szokásos rúgjunk bele még1-et, ha már a csapattársai is ótvarok az esetek többségében? :U :W

    Most kaptam Fnatic Corki-t, játszottam vele kemény 1 vagy 2 meccset. Van Zsoldos Katarina = 1 hősismereti pont. Tangó TF 1 meccs. Emumu 2 meccs. Feketefagy Anivia, Őskori Anivia jó itt már van 3. szinten. Darkstar Varus, nagyon régen toltam vele 3. szintű. Felderítő Teemo 3. szintű. Janna is 2. szintű. Kog Maw vagy 3 meccs.
    Egyetlen egy DarkStar Thresh van, aki 5. szintű.

    Vagy ez most üzletpolitika? Akit mainelsz, talán veszel rá skint, a többit meg próbáld ki?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák