Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #47698 üzenetére

    És aki még csak most fogja letolni besorolókat? :U
    Egyébként én is egyetértek azzal, hogy supportot ne flameljük csak úgy, főleg, hogy lehet auto fill miatt kapta a posztot. Minap is bementem normálra, hősválasztásnál support kérdezte lehet-e adc, vagy top, egyikre se adták át helyet (mint kiderült supportnak hívta be auto fill). Már itt ment a flame, hogy miért nem azt jelöli amire menni akar(?). Ezután bár nem tudom mennyire volt béna, mivel engem lekötött Zed mid-en, de csak azt láttam, hogy ahogy halt valaki már bronze support gg, és hasonló. Hozzáteszem mindenki bronze teteje vagy silver alja volt. Végén ki is lépett, így maradtunk 4v5. Szerencsére így is lehoztuk meccset, de ki tudja, múlhatott volna azon az egy emberen is akár. Lehetett amúgy tényleg béna is, de bevallottan nem supportkodik, ingyenes hősök közül hozott egyet, akkor inkább ilyenkor segíteni kéne, az viszi előre csapatot, nem a flame.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák