Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz King Unique #4475 üzenetére

    "Viszont a program ad lehetőséget akár az erőltetett leállításra, illetve egyben a meghajtót zároló folyamatok bezárására is."
    Nem tudja leállítani az USBSafelyRemove :( A System és svchost NTFS journaling miatt fut, parancssoros diskparton keresztül kellett kikapcsolnom offline-ba. Másrészt van amikor futnak ezek a folyamatok és mégis hajlandó leállítani :F
    Az érdekes, hogy ha USB-s Sharkoon Quick Connecttel csatlakoztatom, akkor nincs ilyen gond és van több eSATA és USB3.0 HDD rackem, azokkal sose volt ilyen gond (mindegyik Sharkoon)

    "Ez annyira nem meglepő, mivel a Windows 7 nem támogatja az UASP-t, ellenben a Windows 10 igen"
    Tavasszal cserélek Win10-re ezen a gépen is, a másikon kaptam frissítést a licenszre.

    ◘"Viszont az ASM1153 csak SATA 3 Gbps, az ASM1153E a SATA 6 Gbps alapra épülő változat. "
    Elírtam a chipet, xxxE van benne, de VID: 174C, PID: 1153, de ez a kombináció nem szerepelt az összefoglalóban
    [link]

    ◘ Sebességet azért raktam be, hogy megy USB3.0-án 60 MB/s (2.0) felett Win7 alatt is, tehát nem a port, hanem az OS a limit

    ◘ MPTool:
    Vendor ID: 174C
    Product ID: 55AA
    Device Revision: 0100
    Product String: ASMT1051
    Status: super
    VID: 174C
    PID: 1153
    FW revision: 141126a1cc40

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák