Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz FireKeeper #936 üzenetére

    Azért sztem Perez tavaly nagyon szépen ment, Kobát elég szépen lemosta. "a Sauberben is csak az alternatív startégiákkal tudott villantani" - ezt te sem gondolhatod komolyan. Egyrészt egy Sauberben ült... könyörgöm hogy villantott volna a Red Bullok és Mekik ellen, ha nem valami ügyes húzással? Erőből nyilván nem volt elvárható tőle. Másfelől én ezt inkább úgy fogalmaznám meg, hogy Perez tudott a Sauberrel villantani. Koba meg nem, bármennyire is éltetik és ajnározzák sokan. Ok, volt egy dobogója, de Pereznek több is és sokkal lenyűgözőbb éve volt. Kobayashi szerintem túl van sztárolva... Ha annyira jó lenne, simán elverte volna a fizetős mexikóit szvsz.

    A másik fele meg az, hogy sztem is igazságtalan lenne elküldeni, főleg egy Magnussen miatt... Egyáltalán nem megy rosszul, korrektül felveszi a versenyt az otthon lévő és VB, sokkal tapasztaltabb Buttonnal. Persze Button simán legyűri pontok terén, de ez a minimum, ami elvárható volt tőle. A rossz a autóval meg nehéz ugye villantani, ez is nehezíti Checo dolgát...

    A Lotus nagyon remélem, hogy Hulkot választja...

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák