Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz kexksz #1009 üzenetére

    lOl Azt olvastam, hogy mekkora SÖR! (:

    Jó ez a játék egyébként, csak az eleje nagyon nyűgös és hiányzik belőle a szabadság, de tucatjátékok közt az egyik legjobb amit eddig láttam és az első MMO, amivel tudtam játszani úgy, hogy egy kicsit élveztem, sőt, tegnap este a sith warriorba egész belemélyedtem, hajnalban vettem észre, hogy még mindig a konyhaasztalnál játszok, a kaja meg rég elhűlt a sütőben...

    Edward: már bocs, de te nem sokat gondolkodsz-tájékozódsz mielőtt leírsz valamit, ugye? Nem baj az, majd idővel fogsz. Ha mégis játszanál a játékkal troopert indíts, az is ilyen naivra sikeredett kicsit (a története).

    Szerintem nagyon korrekten kezelik a béta során felmerülő problémákat. Ha van valami hiba és jelzik szinte egyből javítják. Pl.: itt is írta valaki, hogy akart indítani karaktert, de kidobta a server "error #3" üzenettel. Másnapra javítva volt a dolog és kiírta rendesen, hogy mi a hiba, pl. azonos nevek használata. Lehet, hogy azért csináltak ilyen nagy és sok bétát, hogy ne karácsonykor kelljen supportolni az ilyen triviális hibákat? Nem olyan buta a bioware mégsem :D

Új hozzászólás Aktív témák