Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    Az utóbbi hétekben sokat küzdöttem az erdőben a sárral, amit nagyon utálok. De, vannak jó bringáim meg kedvem, ezért párszor elmentem tengelyig és vissza benne :DDD

    Most végre a komolyabb fagyokkal ennek vége! Szerencsére itt hó is csak minimális esett, így végre megint jól tekerhető az erdő. Fagyott, ropog de tapad és jól gurul a bringa :D Plusz - minusz egy fok van, ami elsőre hideg, de bemelegedve és nem csak túrázva szinte kellemes.

    Egy gondom van csak, hogy a hosszúujjas mezem a hosszú ujjas téli felső alatt csurom vizes mire haza érek. Mivel nem igen fúj a szél (át rajta sem) annyira nem zavar, de hiányzik egy jó aláöltöző réteg. Régebben volt egy de az nem vált be annyira, meg el is kevertem valamere. A mez és a "kabát" is NorthWave, gondolom annyira nem rosz.

    Tud valaki ajánlani valami igazán jó aláöltözőt, amiben dokumentáltan száraz maradt téli keményebb tekerés során is? Decathlonos nem játszik, onnan elhoztam a legdrágábbat(8K) a legnagyobb méretben, de kicsi volt ,leginkább rövid ...

    ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák