Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz jjeahh #161258 üzenetére

    De ez csak új járgányokra lesz érvényes, az apróból még klasszikusabb 29erek jönnek elő :)
    Meg is ijedtem az 54 centis felsőcső hossztól, a 190 centihez, de valószínűleg nem vízszintesen mérte. (Lorcsi, vízszintesen mérd, és csőközéptől csőközépig! )

    Egyik nap -hogy, hogy nem..- ránéztem az egyik kedvenc gyártóm honlapjára, mondom mi a 2020-as felhozatal.... hogy amikor majd megint a két bicóból akarok csinálni egyet, akkor mégis milyen lehetőségek lesznek, persze nem 2020-ban :) . Szóval náluk (Niner) például nincs akkora trendkövetés, 68 fokos fejcsőszög, ami épp egy köztes érték, 120-as rugóút, a méretemben bizony továbbra is kelleni fog a 100-as stucni. Aztán agyalhatok majd, hogy legyen könnyű, vagy legyen benne dropper? :P A jelenlegi agyammal biztos olyat vennék, ami boostos, és mindkét kerékméretet tudja, így egy vázzal letudom a két felhasználást, de addig még ezer dolog megváltoztatja az álláspontomat, mint tudjuk :). Egyébként nem mondom, hogy az XC masinák is örököljék a 65 fokos szöget, de a nagyon ejtett felsőcső+merevített nyeregvázcső szerintem átszivároghatna jobban.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák