Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz MADcat #917 üzenetére

    Na, végre valaki :D Már kezedtem magam szarul érezni az 5 cukor/kv-val. Egyébként régebben instant kávét ittam, mert csak én kávéztam a családban. Illetve nagyszülőknél volt kotyogós, (sárgacsíbó, mimás? néha volt valami zöldkávé is..) már az is felüdülés volt néha. Sajnos az instant kávét meg szerettem túltolni, ezért ihatatlan lett, csak a több cukor/tej kombó oldotta meg a problémát. (Kiönteni luxus lett volna.) De nem azokat a gagyi nescafé és 3in1 vackokat ittam sosem, hanem az eggyel minőségibb "fagyasztva szárított" csodákat. Pl.: Ma is iszom néha, ha nosztalgiázni szeretnék, vagy ha vikkentre megyünk. Szóval nekem innen az 5 cukor, mondhatni van mentségem. :D Persze próbálok leállni.. :K

    Kólából nem megy le nekem sem a zéró, sőt egyenesen bosszant, hogy manapság nem lehet lassan 'normális' üditőt venni, csak ilyen diabetikus sz@rt.
    Régen 10/1 volt az arány, (sajnos) ma ez kezd megfrodulni. A cukor tudjuk mit okoz, nade amivel helyettesítik? Nyilván olcsóbb a sok 'műcukor' és gondolom nem az egészségtudat vezérli a nagy cégeket sem. (Inkább a nagyobb haszon.) :R

Új hozzászólás Aktív témák