Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz noorbertt #288390 üzenetére

    Aha az, szerintem sokat fejlődött mióta próbáltad, ha a háttérben nyiva van az app akkor is szinkronizál. megosztási mappát csinálni ugyanolyan egyszerű, van térképes nézet mint google photosban, timeline nézet, mint google photosban, és mappanézet is.

    Amire én használom, hogy meglegyenek a fotóim videóim biztonságban, eredeti méretben (otthon 2 lemezes raid) arra szerintem tökéletes. Teszel mellé offline backupot, vagy másik synologyt másik helyen, akkor biztonságban vagy. Korlátlan mobilnettel meg mindig "nálam van" az sszes fotó.

    VPN szerver is hasznos, torrent kliens is jó, hogy csak iphonerol bedobom a filet egy mappáb és mire haaérek készen van, majd DLNA-n keresztül látják a tévék :).

    Nehogy belekössön valaki hogy deát fizessek netflixet, mert van az is, meg yt premium is, de netflixen nem jön át a 60GB-s bluray minőség közelsem....

    Először tök feleslegesnek és baromi drágának tartottam, de most, hogy már megvan jóideje, belaktam, már "nem tudnám nélkülözni". Egyébkéknt egy ds920+ van, 2x4tb wd red a fotóknak shr-ben, 1db wd red 6tb a filmeknek, meg egyéb nem fontos adatoknak, és egy 1tb ssd a torrentnek. Azért ssd, mert így nem para ha egyszerre olvas/ír több filet a le és feltöltéshez, és még épp le is játszok róla, nincs lelassulás, vinyó kerregés, szerencsére a házban van telekom optika, és jól hozza a fel-le 1Gbitet. Most hogy megjelent a DS923, gondolkodom az upgrade-en, a 2,5 gigabites LAN csati miatt, és hogy az már a két NVME bővítőhelyre is tud disket kreálni, nem cska gyorsítótárnak használhatóak az nvme helyek.

    [ Szerkesztve ]

  • Mate

    nagyúr

    válasz noorbertt #288390 üzenetére

    Nekem is ez az egyik bajom vele. Nekem is van nasom, meg office-hoz onedrive, meg gondolkodtam a protondrive-on, de egyik sem működik tökéletesen Meg kell nyitni, hogy feltöltsön. Nem lehet úgy keresni, mint fotókban stb.

Új hozzászólás Aktív témák