Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz xhege #286684 üzenetére

    Az van, hogy iPhone 4S óta és azóta kb hozzá nem nyúltak. (kb 10 éve?) De a hangját már háromszor cserélték, meg már meghatározhatod, hogy fiú / lány legyen esetleg milyen akcentussal beszéljen, mert ez a fontos.

    Akkor még jópofa volt, még a Cydiából is lehetett ilyen emulált verziót letölteni régebbi eszközökre. A gyorsaságon kívül a Siri volt az egyik húzónév a 4S megjelenésekor.. meg még talán az antennát átrakták máshova? :D :D Jó sztori volt az Antennagate is.

    És nem is az a baj, hogy sötét hanem évről évre hülyébb. Futás közbe nem enged playlistet váltani csak ha feloldom a telefont, meg ha olyan kedve van az időjárást se mondja fel neked csak betolja az arcodba. Régebben szabadon kapcsolhattad a bluetooth-ot is ki be, most ahhoz is már feloldás kell.

    [ Szerkesztve ]

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz xhege #286684 üzenetére

    Sajnos nagyon kicsi a felhasználói bázis szerintem egy Google vagy Amazonnal összehasonlítva (az asszisztens használóira gondolok, mielőtt leszedik rólam a keresztvizet). Ennek a szoftvernek tanulnia kellene és ahhoz kell a használat. Meg hát, programozói oldalról is karban kellene tartani, de az iOS is kihívást jelent nekik.

    Egyszer írtam, hogy a Google valójában tökéletesen tud magyarul oda-vissza (hibátlan magyar szóval felolvasta és magyarul válaszoltam a Viber üzenetekre), de egyszerűen letiltották a lehetőséget. Írt nekik a fejlesztő, hogy segít nekik megcsinálni, szóba sem álltak vele. Csak a nem szótári szavakkal volt bajban, tehát választékosan kellett fogalmazni neki.

    Ehhez képest a Siri még az angollal is küzd itt-ott. A navigáción kívül csak rádió- és zenehallgatásra lehet használni a CarPlayt, másra nem való.

    A googli legalább angolul felolvassa az emaileket és az sms-eket vagy Viber üzeneteket most is, csak nem olyan szépen mint korábban. Válaszolni is lehet csak angolul. A Siri is szól, hogy üzenet, de mivel magyar, tőle a büdös életben nem tudom meg, hogy mi az. Válaszolni angolul minden további nélkül lehet. Csak hát, mi lenne a téma ugye :F

    Ez nekem komoly visszalépés a Droidról, az biztos.

    Jó gyerek ez a Tim, de csak annyi az erénye, hogy a bolt nem zuhan csak lassan erodálódik a regnálása óta. Úgy vette át Steve-től, hogy a lendület még most is megvan. De nem több már, sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák