Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldman2

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Oldman2 #277292 üzenetére

    A story: XS Max, akkucsere.

    A részletek a múlt héten (elvileg) előre lebeszélve emailben. Pénteken jön akku hozzá. A csere megvárható.

    Bár szombaton is nyitva vannak, de a szombat reggel emailben még feltett kérdésekre hétfőig nem tudtak válaszolni.

    Hétfőn felmentem pestre, szerencsére nem csak emiatt.

    A 10:00 órás nyitásból lett 10:30. A személyes találkozókor kiderült, hogy csak "hibakódosan" tudnak megvárható idő alatt aksit cserélni, ha nem így szeretném, akkor ott kell hagyni a készüléket.

    Otthagytam, jó munkához idő kell. Majd postán vagy futárral küldik. Másnap, azaz kedden (ők ígérték).

    Szerdán hívom őket, hogy mi a helyzet? Hát, nem sikerült a csere, 2-3 óra múlva visszahívnak.
    Nem hívtak.

    Csütörtökön felhívtam őket. Nem vették fel többször sem. Ekkor már kb. 20x hívtam őket.

    De aznap első alkalommal visszahívtak, hogy mivel nem tudják hibamentesen megcsinálni, mit szeretnék?

    1. Marad így hibakódosan, 2. Visszarakják az eredeti aksit, visszautalják az előleg egy részét és küldik a telót.

    A 2. -at választottam.

    Most hétfő van, teló még mindig sehol.

    Ma kb. 5 hívás után felvették a telefont. Bemutatkoztam, érdeklődtem a telefon iránt.
    Utánanéz...

    Mindez volt 2 órája, azóta semmi. A hívást nem veszik fel.

    Ez az iDoki Kft-nél a megszokott ügymenet?
    :F :F :F

Új hozzászólás Aktív témák