Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Ben-

    veterán

    válasz Alvin_ti4200 #143637 üzenetére

    Nekem 3 dolog van, ami csípi a szemem és emiatt nem is fogom megvenni az iPhone 7-et.

    Az első - és talán legfontosabb -, hogy csak a tepsi modell kapta meg a fullos kamerát. Pedig talán ez lett volna a legvonzóbb számomra (is).
    A második, hogy a jack elhagyására nincs ésszerű magyarázat, ami egyértelművé tenné, hogy ez nekünk jó. Mert nem jó. Sajnos. :N
    A harmadik, hogy azé' ha már iPhone 7 lett a neve, akkor illett volna valami komolyabb design újítást is odaverni, nem csupán egy-két új színt, amit speciel pont leszarok, mert úgyis mindig fehér-ezüst iPhone -t vettem. Nekem ez a design kialakítás még a sima i6/i6S/i7 modelleknél se számít szépnek és rettentő szar a fogásuk.. Ez a méret és ez a design nem túl szimpatikus így.

    (azt csak zárójelbe teszem, hogy nem tudom hogyan fog muzsikálni a régebbi iphoneokon az iOS10, ha ennyire a bika 4 magos procikjukra optimalizálnak, pláne majd a köv. iOS11 esetében. De nyilván csak azért lesznek durva lassulások, mert sok biztonsági rést foltoznak... ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák