Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cindercone82

    tag

    válasz SztiviVander #13145 üzenetére

    "Egyébként a track-ben meg a kiexportált gpx-ben is benne van a gps-ből számolt magasság adat," -Rendben, akkor nem olyan nagy effort ezt kiírni. Ha a régi Bip barométer alapon meg tudott birkózni a kiszámításával és megjelenítésével akkor az új órának is illene ezt tudnia. Ha nincs barométer benne akkor GPS alapon. Pláne ha úgy reklámozzák hogy egy sokkal jobb Sony GPS chip dolgozik benne ami pontosabb,szebb,jobb,energiatakarékosabb.
    "Tudom hány méteres a hegy amire felbringázok, halál fölösleges külön nézegetni " - te így vagy vele, más meg nem. Hagy döntse már el a user hogy mit akar nézni.

    "Az összes +/- szintkülönbség a lényeg, azt meg úgyis utólag otthon nézi meg mindenki." - amit az Amazfit sem jelzi ki a track-hez... Értem én ha Strava-val szinkronizáod ott már megjelenik, de van aki például nem használ Strava-t.
    Az én véleményem még mindig az hogy érdemes lenne kiírni. Mehet itt a lekvárkaszálás hogy mennyire pontos vagy pontatlan...

    "Minden bonyolult problémának van egy egyszerű, világos és rossz megoldása. "

Új hozzászólás Aktív témák