Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Sziasztok,

    Er$ténél vagyok, Privilégium L folyószámlám és "pénzvisszatérítős" hitelkátyám van/volt.
    A számla díjmentes (bankadós dolgokat leszámítva), a hitelkártyán havi kb. 2000-2500 forintot tudok realizálni. Magára a hitelkeretre egyébként nincs szükségem, kizárólag a jóváírások miatt "használom".

    Belefutottam egy elég húzós szituációba, bevonták a hitelkártyámat (és Feleségem társkártyáját), mondván erre én adtam meg személyesen megbízást a bankfiókban, ahol legalább egy éve nem jártam.
    Emberek vagyunk, hibázhatunk, nyolc év banki tapasztalattal a hátam mögött biztos, hogy toleránsabb és türelmesebb vagyok a nagy átlagnál, de a hozzáállást látva, a töketlenkedést megelégelve a bankváltás mellett döntöttem.

    Fentiekhez hasonló paraméterek mellett keresek bankszámlát (nullás vagy minimális költséggel), illetve hitelkártyát. Előny, de nem feltétel, hogy egyazon banknál legyen mindkettő.

    Mit javasolnátok?
    Internetbankot, mobilappot használok - hátha ez is számít.

    Bankmonitornak stb. nekiugrom este, ha hazaértem, csak mivel épp a fórumon csellengtem, gondoltam első körben Hozzátok fordulok.

    Köszönettel,
    Péter

Új hozzászólás Aktív témák