Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz SunMount3r #69 üzenetére

    Azok a bajok ezekkel, hogy ha szeretnék egy "mindenes" távirányítót, arra lehet nem épp a legjobbak... Androidra és Win-re sincs hozzájuk külön driver/software, amivel konfigurálni/taníttatni lehetne a gombokat/funkciókat. És ahogy olvasom egyiknél sem működik minden "out of the box"... Szerintem már 10K-ért is épp eléggé elvárható egy Air-mouse-tól, hogy tudjon ilyen alap dolgokat. A megoldás mindenképpen a szoftver lenne, de úgy tűnik, hogy hiába tűnnek ezek is (amiket linkeltem) külsőre jó minőségűnek, amit infót találtam a neten, aszerint pont a fő funkcióikkal van néha kompatibilitási gond (ez a gomb 'felnem ismerős' dolog). Ergo szerintem elég kicsi a piaca ezeknek a kütyüknek, ahhoz, hogy a gyártó kellő és komoly támogatást adjon mellé (ami alap lenne), out of the box van pár készülék, amivel garantáltan működnek, a többi meg lutri. De ha már a Windows support nem 100%-os, akkor is legalább az Android-os Kodival ne legyenek már olyan gondok, hogy nem működik a fast forward meg ilyenek (szintén alap) :( ...

    Szóval még meggondolom én ezt az Air-mouse vásárlást egy időre...

    (Ha valakinek van tapasztalata, Pro és Kontra, akkor azért szívesen olvasom...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák