Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz RetepNyaraB #96038 üzenetére

    Nem kell a dolgokat komolyan venni, úgyis szinte mindenki a saját feje után megy. Amúgy is akarnak hallani egy csomó különböző ajánlást hogy a saját (sokszor téves) elképzelésükhöz minél közelebb állót választhassák.
    Amúgy meg ne legyen már mindenki anyámasszony katonája. Nehogy ne lehessen már valamiről rosszat mondani. Én is simán megmondtam öcsémnek hogy jobban szól a cd lejátszója a lemezjátszójánál, meg hogy rossz a hangdoboz elrendezése, meg hogy a kis dobozos 2.1 helyett inkább álló dobozokkal halgasson zenét. De amúgy meg, ő mindenképp szubos; amit valahol meg meg is tudok érteni, van amiknek "jól áll".
    Haveromnak is megmondtam hogy a Klipsch donbozait nem tartjuk jónak hifis körökben. Ő meg azt, hogy kizárólag csak tuc-tuc-t hallgat és kedveli őket. ...stb.
    Sokszor azért nem kap ajánlást a kérdező mert új cuccokról sokunknak fogalma sincs (sajna). Akinek meg van, azok meg valamiért némák maradnak.
    De azzal sem hiszem hogy baj lenne. Mert a kaphatókról meg lehet teszteket olvasgatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák