Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz sicc33 #90141 üzenetére

    Köszi mégegyszer a véleményeket. Totel azt írta, hogy ez nem kijelző, hanem vezérlés hiba, nem értenek hozzá.
    A lehúzós sztori nem tette őket szimpatikussá, meg ez a komment sem. Mindenesetre kértem a NAD supporttól régebbi FW-t, azzal is kipróbálnám, van-e probléma, meg újrarakom majd a mostanit is.
    Reggel írtam a Sekon-nak is már, mert ők a hivatalos NAD szerviz.

    Még pár hónap mire költözöm, lehet addig mindkét erősítőt megtartom, vagy amúgy is. A NADban nagyon jó, hogy távirányítóról is nagyon finoman állítható a hangerő, a TEAC-nál a motor miatt ez kevésbé van így. A poti jópofa, de inkább rossz, hogy analóg, mintsem digitális a hangerőállítás. Teac mélyei jobbnak tűnnek talán, erősebb, az erőtartalék is több benne. A Teac távirányítóról nem kapcsolható ki/be. Azon van analóg bemenet, bár arra nekem nem igazán van szükségem.
    Aztán majd egy sokkal nagyobb szobában lehet, hogy totál máshogy fognak szólni a hangfalak (KEF R100, ezzel ki is tartanék, mert a design végtelenül tetszik, esetleg R300-ra updrage-elnék.). Hálózati funkciókat annyira nem tudom kihasználni a NAD-ban, mert a Spotify connectet leállították, de legalább TV-ken megmaradt.

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák