Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    Bár főleg read onlyban vagyok jelen a Hifi topicban azért le írom hogy nálam milyen körülmények vannak a zene szobámban.
    2,6m*4m-es kis szoba 2,6mes belmagasággal szóval elég gáz az alap helyzet.
    Egyik végén a szobának a hangfalak állványon csücsülnek közte egy írósztal mert pc-ről zenélek, hátsó falon 1 kanpé és 1 kis könyves szekrény.
    Az baloldali falon 1 szekrény a másikon csak 1 macska butor és 2 könyves polc.
    Nyílván a tér ábrázolás ilyen kicsi szűk szobában nem a legjobb de szerencsére a zene ezen aspektusa nekem sokadlagos szempont és a Metál/ rock stílus amúgy sem erről szól.
    A szoba kiméretve és akusztikailag kezelve lett ami komoly javulást hozott.

    Hangfal terén DIY-nél kötötem ki mert boltban ujonnan az árérték arány nem túl kedvező hogy finom legyek.
    A használt cucc nekem annyira nem szimpi jobb a lelkemnek ha tudom hogy én vagyok az első gazda.
    A hangfal aktív 2 utas szimetrikus jelfeldolgozásal, alsó reflexes, Satori hangszórókal: csipogó TW29Rs , MW19P 7,5"os mélyközéppel.

    A kábelekkel nem válaltam nagy kockázatot mivel a hangfalak kábelezése és a csatlakozók is a fapaci által használt Luxor cuccok így cseréltem minden összekötő kábelt ugyan erre és be is jött.

    Majd idén össze kaparok egy jobb forrásra még és részemről meg is vagyok a hifi fejlesztéssel.

Új hozzászólás Aktív témák