Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Patice #84600 üzenetére

    Sajnos arra már nincs lehetőség. Hosszas tervezés után lett ez a felállás ami a nappali szempontjából jobb, illetve elvárás volt hogy a konyhából rálássak a TV-re.

    A legfontosabb ami érdekelne hogy úgy terveztessem meg a bútort a TV falon hogy a hangfalak épp beférjenek még a fal felület elé, vagy rakjam az ablakok elé?
    Függöny azokon is lesz de csak valami vékonyabb. Sötétítő függönyre nincs szükség elektromos redőnyök mellett.

    Tudom persze ez így se egy ideális környezet de próbálnám a legjobban kihozni. Jelenleg a fentebb linkelt képen látható módon egy 15m2es szobában vannak a hangfalak az asztal két szélén. Tudom eretnekség itt de azért még itt is van olyan pont a szobában ahol elég szépen tud szólni.
    Illetve régesrégen mikor még csak nézelődtem mit vegyek stb már akkor is mondtam, nagyrészt én rnb, rap, disco, house zenéket hallgatok.

    Nem egy tökéletes szimfonikus színpadot szeretnék kapni, csak amennyire lehet a helyzethez mérten nem elbaszni valamivel az elhelyezést.

    Köszönöm mindenkinek.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák