Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • binatone

    tag

    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni,van nekem 1pár wharfedale valdus 400-as hangdoboz párom amit egy harman/kardon 3270-es receiverrel hajtok meg a zenei stílus elég vegyes de leginkább az akusztikus zenét kedvelem és valójában a tv hangja is ezzel van kierősítve. A közelmúltig megelégedéssel hallgattam ezt a párost viszont a hangszórók peremei megadták magukat ami nem csoda hisz 96-ban vásároltam őket. Magát szakembernek nevező emberrel a gumi peremek kicseréltetve,de vastagabb és keményebb anyagúra cserélte és a megbeszéltekkel ellentétben kívülre ragasztotta fel a membránra és nem is központosan. Most javítás után úgy hallom hogy kevesebb a mély hang és ami van az keményebb (sajnos nem tudom jól megfogalmazni a különbséget.)
    Lényeg a lényeg másik hangdobozokat szeretnék vásárolni hangzását tekintve a wharfedale szint nekem már megfelelő ha jól gondolom ez olyan alsó közép kategória és az ára miatt használtban gondolkodom max. 75-80 ezerig.Abban kérnék segítséget melyik az a hangdoboz ami ehhez az erősítőhöz illeszkedik és ha lehet oszlop kialakítású legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák