Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nLali

    senior tag

    Hali !
    Látom valamiért törölve lett egy HSZ-em...Nem értem miért, bunkó nem voltam :F
    Na mind1, megpróbálom mégegyszer, hátha valaki tud segíteni.
    Vásároltam egy Behringer MS40-es szettet. Most úgy 2-3 hetes, egész jó már a hangja. Sajnos komolyabbat a nagyon kicsi hely miatt nem tudtam venni. Érdekel, de sehol nem találtam infót, hogy milyen D/A konverter van benne. Szétszedni nem szeretném, mert igen hiányos a szakértelmem. Valaki próbált már az analóg bemenetére "normális" hangkarit kötni? Szebben szólna, mint a saját konverterével?
    Sajnos kölcsönkérni senkitől nem tudok komoly hangkárolyokat, a boltba pedig nem rendelnek kipróbálásra :DDD
    Akinek van valami tapasztalata a fent említett cuccal, kérem ossza meg velem.
    Remélem most senkit nem sért a fogalmazásom és nem lesz törölve.Az előzővel se akartam megbántani senkit, dehát ez van..

    Szerk: ja, nem is lett törölve :DDD Bocsi..Csak lassúcska céges gépen nem jelent meg minden hsz. Panasz visszavonva :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Sundara : https://hardverapro.hu/apro/hifiman_sundara_closed_back_elado/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák