Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz JAGER 10 #33126 üzenetére

    Azt hiszem, inkább nem. Legalábbis amiatt biztosan nem, hogy lehet olcsóbban is kapni belőle (17-18ezerért is). Aztán, hogy olcsóbban megéri-e, arról lehetne jókat vitatkozni, láthatod, hogy éppen a Jamo volt az a márka, amit a listában zárójelbe tettem. Nagyon vegyes, szélsőséges az értékelése a hangdobozaik többségének, a legtöbb típusuk olyan, hogy vannak aki hozsannáznak róla (ők jellemzőbben az "áruházi" vásárlók közül kerülnek ki, mások meg lehúzzák a sárga földig (ők inkább az "elit" audiofilek), ez érvényes a Studio 170-re is. Én "elit" audiofilnek tartom magam, ennek ellenére általában türelmesebb vagyok a Jamo-kkal szemben mint itt a fórumtársak többsége, de a Studio 170 kapcsán én se tudom, hogy milyennek értékeljem, amikor hallom, és hogy higgyek-e magamnak, amikor véleményt alkotok róla. Inkább válassz mást, mondom, pedig vannak erényei annak a hangdoboznak.

    (#33127) kadet93: Megérhet egy próbát, de akkor lenne igazán értelme, ha a forrás is ilyen kimenetű lenne. Próbáld ki, letét ellenében kölcsönkérve a kábelt szaküzlettől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák