Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kurtzyx

    tag

    Estét
    milyen erősítőt és hangfalat lenne célszerű venni / meghallgatni ha:
    - a szoba amibe kerül ~17nm [később 20-25nm] parkettázott 6 méter hosszú és 2,7m széles a hosszanti falhoz fog kerülni
    - kb 120-130 cmre tudom elhelyezni 1mástól a 2 hangfalat esetleg 1-1 gránit lappal megtámogatva
    - elsősorban pcre lesz kötve creative sound blaster x-fi hangkártya közreműködésével
    - leggyakrabban rock és hasonszőrű zenékkel és/vagy "zenékkel":) valamint zongora coverekkel lesz kínozva
    - mikrofon bemenet előny de nem feltétel.
    - aktív mély kimenet szintén előny [a mélynek nem muszáj beleférnie a keretbe de ha történetesen kivitelezhető az csak pluszba jó]
    - ált. közepes hangerővel. [tippre olyan 10-15watt segítségével]
    - a fal vastagsága és/vagy személyes mániám okán valamint asztalom miniatűr méretei folytán álló hangfalt preferálnék 90cm körüli magassággal [ha magasabb az pont jól jön.]
    - a 70-es évekből származó videoton, orion párost fog váltani így igazából szinte bármi érzékelhető különbséget produkálna [szvsz]
    - használt dolgok szóba jöhetnek olyan 3-4 éves távlatban maximum
    - nyújtson élvezhető hangminőséget de különösebben azért nem vagyok vájtfülű amíg nem fábol van addig hülye vagyok hozzá:)
    - a keret 160 000Ft nem cél h a teljes keretet elverjem erre de nem nagy szívfájdalom ha mégis.

    előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák