Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #03969024

    törölt tag

    No, akkor térjünk kicsit vissza a Dynaco-hoz, legalábbis elméleti síkon, ami lehetne egy kicsit vitaindító is: Már egy ideje tervezgetem az új láncot, időm van rengeteg, pénzem sajnos kevésbé, így hajlok a DIY felé. A forrásoldal tulajdonképpen adott, itt nem sok értelme van barkácsolni. Az erősítő már eldőlt, jelenleg dobozon töröm a fejem. Csereberélni nincs kedvem, inkább egyszer jót. Rengeteg időt töltök DIY oldalak olvasásával, csakhogy egyre inkább tanácstalan vagyok. Nagy volt a bizodalmam a Kalákával kapcsolatban, sokan bábáskodtak felette, de valahogy nem "jött be". A Gledenekről is megoszlanak a vélemények, néhánynak már a hangszórói sem kaphatók. Ami miatt igazán elakadtam, hogy manapság alig (vagy egyáltalán nem?) találni zárt dobozt, mert ugye az elmélet szerint ugye ez lenne az üdvözítőbb megoldás. Nem tudom, ki hogy' van vele, de nekem a bassreflex dobozok inkább csak brummognak, bár lehet, hogy csak nem volt szerencsém minőségi darabhoz... Elnézve a beszerezhető jobb hangszórókat, (Lehet, hogy maradi vagyok, de nem nagyon hiszek a 16-20 cm-es woofer-ekben.) nem igazán gyártanak manapság zárt dobozba valót. (Nagyobb Qts-el.) A rendkívül közkedvelt A-25-ös mélysugárzóját viszont egy ideje újra gyártja a SEAS, s ugye a doboz csak "kvázi" reflex... Nem könnyű.

Új hozzászólás Aktív témák