Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz bajnokpityu #24034 üzenetére

    Még mindig este tudom csak meghallgatni :) (melóban vagyok) és nem kérdeztem.

    Ezek közül melyiket kérdezzem tőle? A külföldi extrakábelt? Ami a (csak) cd-re nem jutott; nyilván azt fogják mondani hogy jaaa, az erősítőre sem jutott. Múltkor kérdeztem a kábelkivezetőt > válasz az volt, hogy annnnyira vastag, hogy nem kapnak hozzá kivezetőt - ugye még a gyári is jó lenne hozzá... :U
    Ja, és hogy épp azon értekeztünk az elején telefonon hogy lenne fasza kábelem hozzá? [2 eresben]
    Nem akarták ezt berakni, mondván nem nagyfeszhez való (300/500V ugye), plusz elég keveset vontak volna le az árból: Ha nem kell az alap 220as dugó+'svédcsavar'+IEC dugó+aljzat+spéci kábel lett volna mínusz 3000Ft, a több ezer forintnyi csatlakozók és szuper kábel fényében nem tűnt nagy biznisznek és nem akaródzott részükről, így inkább hagytam, nem erőszak.

    A karcra nem üzent semmit, tehát biztos az lenne az álláspont hogy szállítás közben sérült. Hogy akkor miért nem került be a dobozába? (Beszéltük hogy ha ma nem tudja kollégám elhozni, akkor postán jön vissza, tehát tudniuk kellett hogy van doboza; megjegyzem ilyen fasza dobozt sztem ritkán látnak.)
    Nem biztos hogy akarom rá hallani a választ... :( :W Bármi is lenne, a karcot el már nem tünteti, és inkább nem akarom felmérgesíteni magam...

    Este dobok fel képet...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák