Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Tonyo #23487 üzenetére

    Köszi az infót. Bár én még nem hallottam ilyenről pedig a negyedik inteles gépem nyúzom, és pont AMD-nél volt nekem ilyen cicergés, de az nem a hangkártyából, vagy a DAC-ból jött, hanem valamelyik alaplapi tranyóból. :K

    (#23495) eclipse006:
    Szerintem ezek a témák, amiket Pisti felhozott mind elférnek itt. Nem alakoskodom, van ami már nekem is magas, épp ezért nem is folyok bele, de ettől még érdekes témák és szeretek róluk olvasni. Az, meg hogy valamit nem értek, az én nyomorom, vagy az én rendszerem gyengéje (ami amúgy jelenleg nincs is, mert eladtam :P ). A kábelek különbözőségében, anyagában stb.-ben hiszek, a bejáratásokban (hangszóró) szintén, de például a kábel alá tegyél fakockát és jobb lesz a hangja, na például ebben már nem igazán, de csak azért mert még nem tapasztaltam. Lehet lenne nagy állkoppanás egy jó rendszerrel meghallgatva.

    Én elvből nem utasítok el semmit (amíg biztosan nem igazolódik be az én fülemnek), maximum kételkedem. De annyi meg kell, nem szabad semmit sem csak úgy elhinni, mert valaki azt állítja. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák